“BodyMind Lt” (UAB “Vegalita”) - tai mūsų gyvenimo projektas. Jo tvirti pamatai – ilgametės paieškos, bandymai, atradimai, žinios ir žinoma, daug asmeninių patirčių. Mes tvirtai tikime tuo ką dabar darome. Tikime, kad to reikia, nes žinome jog mes nesame vieninteliai praėję tokį paieškų kelią.

Mūsų misija – padėti ieškantiems kūno ir proto ramybės.

Šiame ieškojimų kelyje esame pasirengę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi.

 

Mes padėsime surasti nealergiškus, sveikiausiu būdu išgaunamus veganiškus maisto papildus tinkamus tiek veganiškai, tiek mišriai besimaitinatiems, tiek sportuojantiems atletams, ar tiems, kuriems rūpi praturtinti kasdienę mitybą, bei tiems, kurie privalo laikytis specialiųjų dietų.

Mes tikime, kad mūsų siūlomi kokybiški ir patikrinti produktai gali padėti tiems, kurie nori kontroliuoti sveiką kūno masę, mažinant, arba palaikant optimalų svorį, bei tiems, kurie nori formuoti standų, sportišką, ištvermingą lieso raumens kūną.

Daugiametė patirtis praktikuojant jogą mums suteikė žinių ir pasitikėjimo siūlant jogos ir meditacijos reikmenis. Galime pasiūlyti įvairų jogos kilimėlių tinkamų tiek intensyvioms praktikoms, tiek mažesnio intensyvumo užsiėmimams. Siūlome ekologiškų kilimėlių pagamintų iš sertifikuotų, natūralių medžiagų.

 

Kiekvieną kartą prekes atsirenkame taip atidžiai ir rūpestingai, lyg tai darytume sau. Tikimės, kad  nuoširdumą ir atsakomybę už tai ką ir kaip mes darome pajusite ir Jūs.

 

UAB „Vegalita“ yra vienintelis oficialus Nordic Food Partners“ A/S / „Axiom Foods“ gaminamų baltymų / proteino produktų atstovas Baltijos šalyse. „Axiom Foods“ yra didžiausias ir vienas iš novatoriškiausias hipoalerginių, pilno grūdo rudųjų ryžių produktų gamintojas pasaulyje. Be šio unikalaus ryžių proteino mes taip pat platiname ypač vertingą „Axiom Foods“ gaminamą žirnių proteiną.

UAB „Vegalita“ ieško produktų platinimo distributorių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.