Pristatymas per kurjerių tarnybas

Apmokėta siunta pristatoma nurodytu gavėjo adresu per 1-2 darbo dienas po siuntos išsiuntimo iš UAB “VEGALITA” / (WWW.BODYMIND.LT) dienos. Užsakydamas prekes pirkėjas/gavėjas įsipareigoja prekes/siuntą priimti.

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką. Tuo atvėju, jei kurjeriui skambinant dėl pristatymo suderinimo, gavėjas buvo nepasiekiamas telefonu, gavėjas turi dėti visas pastangas pats nedelsiant susisiekti su kurjeriu ir suderinti siuntos atsiėmimą.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu siunta siunčiama į terminalą.

Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl kurjerio kaltės, nemokamai saugoma terminale 7-15 (priklausomai nuo kurjerių tarnybos) kalendorinių dienų nuo siuntos išsiuntimo dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl kurjerio kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama UAB “VEGALITA” / (WWW.BODYMIND.LT).

 

Pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio.

SVARBU:  Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes.

 

Nemokamas prekių atsiėmimas.

Kai kurias prekias galite atsiimti adresu: Baltrušaičio g. 9-169, Vilnius, jogos studijoje „SURYA“. Atsiėmimą būtina iš anksto suderinti telefonu +370 698 85682.